НОВОСТИ ИЗ ИНТЕРНЕТА............Вы когда-нибудь задумывались о том, сколько всего происходит на просторах интернета за одну минуту? Мы подозревали, что случается многое, но Intel заботливо провела самостоятельное исследование и даже опубликовала отчет на своем сайте. Итак, перейдем к цифрам. За минуту в интернете: - отсылают 204 миллиона электронных писем - Amazon.com зарабатывает около 83,000 на продаже товаров со своего сайта - просматривают 20 миллионов фотографий - на сайт Flickr выгружают 3,000 снимков - просматривают, как минимум 6 миллионов страниц Facebook - на Pandora слушают музыку, общей продолжительностью 61,000 часов - на YouTube смотрят 1,3 миллиона видео роликов - 277,000 человек заходят в свои аккаунты Facebook - создают 320 новых аккаунтов Twitter и отсылают 100,000 новых твитов Только представьте себе, какой поток информации, не говоря уже про нагрузку на сети. Именно на этом делает упор Intel, рекламируя в статье новую коммуникационную платформу Crystal Forest, которая не только повысит эффективность работы сетей, но и позаботится об их безопасности. От всех этих цифр немного голова идет кругом, особенно если представить, сколько других сервисов Intel не учла в исследовании, а они ведь тоже создают и потребляют трафик. Приветствуем Вас на сайте о спутниковом телевидении. Надеемся что информация которую Вы найдете на сайте будет для Вас полезна.Удачи всем и хорошего настроения ! .........Все вопросы можна задавать онлайн по SKYPE : vitkov10 или на НАШЕМ ФОРУМЕ. Регистрируйтесь, создавайте новые темы. У нас Вы можете также найти отличное онлайн радио с клубной музыкой от CLUBBERRY.FM. Приветствуем Вас друзья.



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Як вибрати комп'ютер і програми

За останні роки комп'ютер перетворився з пристрою для професіоналів в найбуденніший предмет. Безліч людей постійно спілкується з ним. За всю історію людина ще не мала справи з такою дією, режимом навантажень, як при роботі з комп'ютером, організм і свідомість просто не встигли адаптуватися. Як правильно вибрати комп'ютер і програми, як користуватися комп'ютером, щоб не нашкодити здоров'ю?

Важливо вибрати оптимальну конфігурацію комп'ютера, якісне програмне забезпечення і правильно організувати робоче місце. Крім того, є специфічні правила роботи на комп'ютері, дотримання яких допоможе вам уникнути багатьох проблем.

Як правильно вибрати комп'ютер і програми?

Ми часто чуємо: купуйте настільки потужний і сучасний комп'ютер, наскільки можете собі дозволити - з новітнім процесором, великою пам'яттю, іншими останніми досягненнями технічної думки. Це невірно. Конфігурація комп'ютера повинна відповідати вирішуваним завданням, немає чого переплачувати за можливості якими ви в осяжному майбутньому не збираєтеся користуватися.

А ось на моніторі і на устаткуванні робочого місця економити не варто. Саме монітор більш всього впливає на здоров'я. Купуйте кращий монітор, який можете собі дозволити. Навіть якщо збираєтеся працювати лише з текстами.

Дуже важливе завдання - правильно організувати робоче місце. Вдале розташування його компонентів, правильна поза при роботі за комп'ютером дозволять серйозно зменшити неприємні наслідки для здоров'я.

Підібрати якісне програмне забезпечення, правильно його набудувати ще важливіше, ніж купити хороше "залізо". Звертайте увагу не лише на функціональні можливості і вартість програм, але і на те, наскільки вони зручні в роботі і не стомлюють очі, які можливості їх налаштування.

Як вибрати комп’ютер


Для того щоб купити комп’ютер зовсім не потрібно знати принцип його роботи та пристрої, з яких він складається. Найголовніше це визначитися, для чого вам потрібен комп’ютер. Цілі можуть бути різні: комп’ютерні ігри, офісна робота і бухгалтерія, основи роботи з ПК, програмування, дизайнерські роботи і т.д. Взагалі люди як правило після покупки комп’ютера знаходять в комп’ютері застосування зовсім не не те, як вони очікували на самом деле. Але комп’ютер штука універсальна і їх знахідки не дивні.

Після того, як визначитеся з призначенням, потрібно буде вибрати цінову категорію вашого майбутнього комп’ютера. Відразу скажу, що комп’ютер не засіб вкладення грошей і через рік він буде коштувати в два рази дешевше. Комп’ютер – засіб для роботи. Але грошей на ньому шкодувати не варто, тому що ви можете сильно програти в продуктивності.

Отже. Вибираючи сучасний комп’ютер, і не пред’являючи до нього особливих вимог, розглянемо його основні параметри: якість зображення монітора, його діагональ і роздільна здатність; обсяг жорсткого диска; марка і об’єм пам’яті відеокарти; частота процесора; обсяг оперативної пам’яті; швидкість CD приводу; наявність мультимедіа і додаткових аксесуарів.
Наприклад, швидкість сучасних процесорів типу Pentium 4 і AMD Athlon XP наближається до позначки 3 гігагерца. Це надлишкова продуктивність і в домашніх комп’ютерах такі процесори не працюють навіть на 50%. Для наших цілей цілком підійде Celeron 800 – 1200 Mhz.

Так як же виглядає сьогодні «джентльменський набір» сучасного домашнього комп’ютера? По-перше, потрібно визначитися які пристрої є в комп’ютері і для чого вони потрібні. Якого виробника і яку марку пристрою вибрати. Будь-який сучасний комп’ютер повинен складатися сьогодні з таких елементів: монітор, корпус, материнська плата, процесор, відеоплата, оперативна пам’ять, клавіатура. Ось той мінімальний набір, при якому комп’ютер буде готовий до роботи. Однак користуватися таким комп’ютером буде вкрай не комфортно. Вам напевно захочеться послухати музику, а для цього вам знадобитися аудіоплата і колонки. Потрібно встановити іграшку? Тут вам знадобитися CD привід і дисковод. Та й мало хто живе сьогодні без Інтернету. Тут вам і допоможе модем. А якщо ви хочете поговорити з сусідами не відходячи від комп’ютера, то мережева карта вам буде дуже до речі. «Ну а як же мишка?» – Скажете ви. Так, без цього звіра сьогодні не обходиться жоден комп’ютер. З такою конфігурацією ви вже зможете легко працювати за комп’ютером. А якщо до всього цього додати пишучий CD привід, TV тюнер, FM тюнер і DVD привід, то з комп’ютера вийде повноцінний домашній кінотеатр з можливістю слухати радіо. Я ще забув згадати про принтер, сканер, веб-камері та інших аксесуарах, якими можна «напхати» ваш комп’ютер і працювати комфортно за будь-якої погоди.

Тепер визначимося з характеристиками конкретного комп’ютера. Перше, що пишуть у прайсах комп’ютерні фірми – частоту і марку процесора. Найкращими характеристиками сьогодні володіють процесори Intel Celeron і AMD Duron, а також їх більш швидкі побратими Intel Pentium III і 4, і AMD Athlon. Частота сучасних процесорів повинна бути не менше 800 Mhz. Цією частоти цілком достатньо для нормальної роботи сучасних додатків.

Наступним номером у прайсах йде модель материнської плати. Добре зарекомендували себе сьогодні материнські плати наступних компаній: ASUS, Gigabyte, Intel, Abit, на чіпсети Intel (i815, i845, i845D, i850) і VIA. На платі має бути не менше 5 слотів PCI, 1 AGP слот і бажано наявність CNR слота. Як мінімум 2 слота для оперативної пам’яті.

Оперативна пам’ять є найшвидшим запам’ятовуючим пристроєм. У неї записується інформація про роботу комп’ютера і запущених програмах і зберігається там до виключення живлення комп’ютера. Для нормальної роботи комп’ютера сьогодні цілком достатньо 128 Mb оперативної пам’яті, однак для більш комфортної роботи підійде 256 Mb, ну а якщо ви збираєтеся грати в самі «наворочені» іграшки і працювати з графікою, то тут підійде тільки 512 Mb. Пам’ять найкраще брати у таких брендів як Samsung (SEC), Micron, Siemens, LG (LGS), Hitachi, Hynix. Їх пам’ять найбільш стабільна і якісна.

Далі пишеться обсяг жорсткого диска або жорсткого диску. Сучасні вінчестери мають місткість 20 Gb, однак все більш сильно їх витісняють більш місткі побратими 30-60 Gb, причому ціна їх не на багато дорожче. Найбільш відомими і якісними вважаються вінчестери марок Fujitsu, IBM і Quantum ..
Відеокарта є сьогодні основним спором для молоді. Існує така думка: «Скажи яка в тебе відеокарта, і я скажу хто ти». Це дійсно так. Тому що саме від відеокарти залежить продуктивність сучасних комп’ютерних ігор. Тому-то молодь так і «вимірюється» обсягами та моделями відеокарт зі своїми друзями. Отже, якщо ви вирішили купити комп’ютер для офісної роботи, то сучасна відеокарта вам ні до чого, тому що ви все одно не будете використовувати її ресурси на 100%. Як максимум відсотків на 10. Тому для таких цілей можна прикупити недорогу картка з 4-8 Mb пам’яті, без тривимірного прискорення. Але якщо ви будете на комп’ютері грати, крутити фільми та й взагалі захочете зрозуміти принадності 3D графіки, то тут вже вам потрібна дійсно хороша карта. Для серйозної роботи з графікою, вам знадобиться як мінімум 16 Mb відеопам’яті. Відеоплати найкраще брати у таких виробників як Gigabyte, Matrox, ASUS, ATI на чіпах Nvidia, ATI, Matrox.

CD привід є одним з найважливіших компонентів комп’ютера. Саме з нього в комп’ютер заноситься до 95% інформації. Однак швидкості сучасних CD приводів настільки високі, що багато диски просто розлітаються в них, псуючи при цьому сам привід. Тому моя вам порада. Не беріть приводи зі швидкістю понад 40x. Інакше ви можете втратити свій привід назавжди. Якщо вам потрібен хороший і тихий привід беріть TEAC або NEC. Ці фірми найбільш яскраво зарекомендували себе на ринку CD приводів і впевнено там триматися.
Отже, ми підійшли до самої великої частини комп’ютера – монітора. Вибір монітора насправді штука досить складна, тому що тут і конкуренція велика, і розмахи в цінах, і якість самих моніторів, навіть у практично однакових моделях, сильно відрізняється. Основним параметром монітора є його діагональ. Виходячи з діагоналі, підбирається роздільна здатність монітора і частота вертикальної розгортки. Найбільш оптимальним варіантом сьогодні вважається 17 дюймовий монітор з роздільною здатністю 1024х768 пікселів і частотою вертикальної розгортки 100Hz. Найбільш чітке зображення мають монітори з кінескопами марки Sony Trinitron, LG Flatron і View Sonic. Однак ціна моніторів з такими кінескопами досить висока, тому як альтернативу можна розглянути монітори з тіньовою маскою. Вони коштують дешевше і мають не набагато гірше зображення. Це такі як монітори CTX, Samsung, Samtron і т.д. І найголовніше, дивіться щоб на моніторі перебувала наклейка стандарту монітора – TCO99. Це головна гарантія безпеки монітора.

І наостанок рада. Якщо ви в чомусь не впевнені при покупці комп’ютера – не соромтеся питати менеджерів і працівників фірми. Якщо потрібно обійдіть кілька фірм, порадьтеся із знайомими що мають уявлення про комп’ютери. Адже купуючи комп’ютер, ви купуєте складну техніку. І тут головне зробити правильний вибір.


НАШ МИНИ-ЧАТ
Баннер FireBit  Желтые страницы по спутниковому и кабельному ТВ Mirant - Установка настройка спутникового ТВ ИНТЕРНЕТ Киев и область  Желтые страницы по спутниковому и кабельному ТВ