НОВОСТИ ИЗ ИНТЕРНЕТА............Вы когда-нибудь задумывались о том, сколько всего происходит на просторах интернета за одну минуту? Мы подозревали, что случается многое, но Intel заботливо провела самостоятельное исследование и даже опубликовала отчет на своем сайте. Итак, перейдем к цифрам. За минуту в интернете: - отсылают 204 миллиона электронных писем - Amazon.com зарабатывает около 83,000 на продаже товаров со своего сайта - просматривают 20 миллионов фотографий - на сайт Flickr выгружают 3,000 снимков - просматривают, как минимум 6 миллионов страниц Facebook - на Pandora слушают музыку, общей продолжительностью 61,000 часов - на YouTube смотрят 1,3 миллиона видео роликов - 277,000 человек заходят в свои аккаунты Facebook - создают 320 новых аккаунтов Twitter и отсылают 100,000 новых твитов Только представьте себе, какой поток информации, не говоря уже про нагрузку на сети. Именно на этом делает упор Intel, рекламируя в статье новую коммуникационную платформу Crystal Forest, которая не только повысит эффективность работы сетей, но и позаботится об их безопасности. От всех этих цифр немного голова идет кругом, особенно если представить, сколько других сервисов Intel не учла в исследовании, а они ведь тоже создают и потребляют трафик. Приветствуем Вас на сайте о спутниковом телевидении. Надеемся что информация которую Вы найдете на сайте будет для Вас полезна.Удачи всем и хорошего настроения ! .........Все вопросы можна задавать онлайн по SKYPE : vitkov10 или на НАШЕМ ФОРУМЕ. Регистрируйтесь, создавайте новые темы. У нас Вы можете также найти отличное онлайн радио с клубной музыкой от CLUBBERRY.FM. Приветствуем Вас друзья.



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Выбираем LCD-телевизор



Як вибрати LCD-телевізор


 

От ви, нарешті, вирішили перемінити свій старий телевізор на новенький плоский LCD. Із чого почати? Як зробити правильний вибір? Оскільки даний товар є дорогим, то підходити до його покупки необхідно ґрунтовно. Ринок LCD телевізорів сьогодні переживає справжній бум. Практично всі провідні світові виробники побутової електроніки мають широку лінійку LCD телевізорів з різними діагоналями, із численними додатковими функціями й самими різними формами дизайну. І як наслідок, на прилавках магазинів зараз представлений найширший вибір цих пристроїв. Сподіваюся, наші поради допоможуть вам розібратися й виділити із усього різноманіття варіантів саме той, котрий буде задовольняти вас у всіх відносинах. Отже, невеликий технічний екскурс. 

Принцип роботи звичайного (ЕПТ) телевізора відомий практично всім, про нього нам розповідали ще на уроках фізики в школі, а от що стосується принципу роботи (Liquid Crystal Display) попросту говорячи рідкокристалевого дисплея, отут пізнання обивателя обмежені. Не вдаючись у технічні нетрі його можна описати в такий спосіб. Екран LCD являє собою масив пікселей (елементів зображення), якими можна керувати для відображення інформації. LCD створюється із двох скляних пластин, розташованих на відстані декількох мікронів один від одного й утримуючий тонкий шар рідких кристалів між собою. На верхню скляну пластину наноситься RGB трафарет, що відіграє роль фільтра кольору. Потім на обидві скляні пластини наносяться поляризаційні фільтри, які пропускають тільки той компонент світлового пучка, вісь поляризації якої відповідає заданої. Так створюється осередок LCD. Рідкокристалева панель висвітлюється джерелом світла (залежно від того, де він розташований, рідкокристалеві панелі працюють на відбиття або на проходження світла). 

Перевага LCD телевізорів перед звичними ЕПТ, очевидна. По-перше, ця повна відсутність шкідливих випромінювань, властивим електронно-променевим трубкам (ЕПТ), по-друге, ідеальна геометрія зображення, а так само, чудова чіткість, відсутність мерехтіння й відблисків на матовому екрані й, нарешті, перемога над докучливим пилом, що постійно притягає екран, що електризується, кінескопа. Багато хто з аналитиків пророкують швидкий захід епохи кінескопів, вірою й правдою служивших нам більше напівстоліття. На зміну їм приходять плоскі екрани - легкі, витончені й більше зроблені з погляду екології. Не проходить і тижня, щоб який-небудь із провідних світових виробників електротехніки не оголосив про нову модель, нову розробку телевізорів із РК матрицею. Простіше говорячи, у вас є всі докази за те, щоб скоріше придбати цей продукт технічного прогресу. 

У першу чергу при виборі LCD телевізора, необхідно визначитися з розмірами екрана. Якщо ви купуєте телевізор на кухню для перегляду телепередач за сніданком або під час готування їжі, можливо, має сенс вибрати модель із невеликою діагоналлю - 15-20 дюймів. Для домашнього кінотеатру розумніше придбати більшу модель, але, знову ж виходячи з особливостей планування кімнати, де буде перебувати ваш "кінозал". Оптимальна відстань до екрана становить 4-5 діагоналей. Можна помітити, що більшість сучасних LCD належать до шостого покоління. Основні виробники вже готовлять до виходу у світ LCD 7 покоління (Samsung, AU Optronics) і навіть 7.5 (LG.Philips LCD, Sharp, HannStar, CPT, Quanta Display). Для сьомого покоління подложка має стандартний розмір 1870х2200 мм, і вона може бути нарізана на дванадцять 32-дюймових, вісім 40-дюймових або шість 46-дюймових дисплеїв. Для покоління 7.5 розмір більше, але залежить від виробника. На сьогодні найбільший розмір анонсував Sharp - 2200х2600 мм. Далі давайте визначимося з форматом зображення. 

Існують два формати дисплеїв - 4:3 і 16:9, ці цифри означають не що інше, як відношення сторін екрана (ширина : висота). Ефірне телебачення передає у форматі 4:3, тоді як фільми на DVD звичайно пишуться в широкому форматі. Як наслідок, існує проблема сумісності форматів. Допустимо, ви берете телевізор широкого формату. Формат 4:3, звичайно, можна розтягти на широкий екран, але тоді буде дуже помітне перекручування зображення: люди на екрані стануть помітно ширше, кола перетворяться в овали. У принципі, можна й не розтягувати зображення, тоді з боків будуть невикористані області у вигляді темних смуг. Подібний ефект можна спостерігати й при покупці телевізора звичайного формату, тільки у зворотному співвідношенні. Тому бажано заздалегідь вирішити, чого більше ви будете дивитися - телепрограми або кінофільми. 

Тепер поговоримо про зображення й про те, що за нього відповідає. Тому що РК телевізори є цифровими, то мерехтіння екрана дуже мало й перекручування сигналу практично відсутній. Зображення на РК чітке, яскраве й чисте. При яскравості кімнати в 300 люкс (нормальна освітленість) низьке відбиття РК значно знижує ефект дзеркала. При перегляді зображень із більшими областями високої яскравості РК телевізорам немає рівних по чіткості і яскравості картинки. Джерело світла в LCD телевізорах аналогічний звичному оку сонячному світлу. Вони випромінюють мало електромагнітних хвиль, тому що використовують низьку напругу. Ще один не мало важливий фактор, відповідальний за зображення це дозвіл екрана. Як відомо дозвіл це - кількість пікселей, що може відобразити екран.

 

Чим вище дозвіл, тим більше монолітну картинку ви одержуєте. Ще одною перевагою LCD є кут огляду картинки. Звичайно, це не має великого значення, якщо ви смитись телевізор на самоті й завжди можете зайняти будь-яку зручну вам позицію, але в тому випадку якщо у вас велика родина або до вас періодично приходять гості для спільного перегляду чергової кіно-новинки, тоді немаловажливим буде вибрати найбільший кут огляду. Можна сміло затверджувати, що виробники LCD домоглися значних успіхів у збільшенні кута огляду. Так, сучасні LCD-екрани мають кут огляду в 170 градусів і більше в обох площинах (вертикальної й горизонтальної), що дозволяє насолоджуватися чудовою картинкою практично з будь-якого місця приміщення, не розвертаючи при цьому телевізор. От основні моменти, на які варто звернути увагу при виборі й покупці РК телевізора. 

Мабуть, можна ще звернути увагу на додаткові можливості телевізорів, як те FM-радіо, телетекст, можливість підключення до комп'ютера й т.д. Давати рекомендації із зовнішнього вигляду не має сенсу. Виробники пропонують безліч дизайнерських рішень, і вам без труднощів вдасться вибрати підходяще. 
Вдалої покупки!



                                                                            

  Як вибрати плазму або LCD?

Як вибрати плазму або LCD?
Якщо ви читаєте ці рядки – настав час змінити телевізор.
 
Зрозуміло, при виборі нового телевізора миттєво виникають питання:
Як вибрати жк телевізор?
Як вибрати плазмову панель?
 Що краще – жк телевізор чи плазмова панель?

Давайте спробуємо розібратися разом. На перший погляд, при такому величезному виборі виробників і моделей визначитися з якимсь конкретним телевізором вельми непросто. Проте, перш за все, необхідно зрозуміти для яких цілей ви підбираєте новий телевізор.

Часи, коли жк телевізори і плазмові панелі коштували еквівалентно новенькому авто, вже давно канули в літу (як, втім, і громіздкі електронно-променеві телевізори). Зараз дозволити собі покупку жк телевізора або плазмової панелі може собі практично будь-який, а бюджет варіюється в межах кількох тисяч гривень на найпоширеніші моделі.

Як правило, наш вибір обумовлений декількома критеріями:
 - розмір діагоналі (в дюймах) 
  - виробник 

- ціна

ДІАГОНАЛЬ:

Для того, щоб визначитися з розміром діагоналі, перш за все, необхідно вирішити в якому приміщенні знаходитиметься жк телевізор або плазмова панель.

Для кухні і дитячої кімнати або на дачу, а також в кімнати з площею в 6-8 кв.м., ви можете сміливо вибирати телевізори з діагоналлю 15” (38 см), 19” (48 см), 20” (51 см).

Якість картинки біля подібних жк телевізорів складно назвати ідеальним, але, враховуючи, що відстань до екрану при таких розмірах повинна бути не менші півтора метри (для комфортного перегляду) його можна сміливо назвати хорошим. Розрішення таких телевізорів, як правило, складає 800х600 або 640х480 пікселів (кількість пікселів на дюйм). ЖК телевізори з такою діагоналлю займають нижчу цінову категорію і їх покупка не обтяжлива для сімейного бюджету.

Наступними в списку йдуть жк телевізори з діагоналлю 23” (58 см), 26” (66 см), 32” (81 см), 37” (94 см).

Вони ідеальні для кімнат з площею від 10 кв.м. При цьому слід враховувати, що відстань до екрану повинна бути не меншого 2 метрів. Інакше, вашим очам буде некомфортно, а якість зображення здаватиметься посередньою. Телевізори з діагоналлю від 23 до 37 дюймів володіють великою кількістю функцій на відміну від своїх менших побратимів і відмінно підійдуть для проглядання DVD фільмів, а також супутникових каналів, що віщають в цифровому стандарті. Також телевізори з подібною діагоналлю відмінно підходять для ігор на приставках по типові Playstation. Розрішення жк телевізорів цих діагоналей нерідко починаються з 1280 x768 пікселів, а максимальним на сьогоднішній день є 1920х1080 пікселів. Відповідно, чим вище розрішення – тим краще якість картинки.

Для організації персонального домашнього кінотеатру, а також приміщень з великою площею прекрасно підійдуть жк телевізори і плазмові панелі з діагоналлю 40” (102 см), 42” (107 см), 46” (116 см), 47” (119 см), 52” (132 см).

Мінімальна відстань до жк телевізора або плазмової панелі з такою діагоналлю повинна бути не меншого 3 метрів.

З розмірами розібралися, пропонуємо перейти до виробників.

ВИРОБНИКИ:

Ми віддаємо перевагу відомим виробникам, що зарекомендували себе за довгі роки.

Серед них: Philips, Sharp, Toshiba, Sony, Pioneer, Panasonic, Samsung, Hitachi, JVC.

Із-за високої конкуренції виробники постійно удосконалюють свою продукцію, практично щомісячно випускаючи нові моделі, в яких застосовуються всі останні досягнення. Ми рекомендуємо купувати жк телевізори або плазмові панелі саме цих брендів. У такому разі ви можете бути впевнені, що вони прослужать вам довгі роки. 

ЦІНА:

Ми всі любимо купувати «максимум» за мінімальні гроші. Такий же принцип застосовний і при виборі жк телевізора або плазмової панелі. Ми немов мисливці в гонитві за своєю здобиччю носимося по магазинах, прагнучи вибрати кращу ціну на телевізор і, деколи, здійснюємо помилку. Прийшовши в магазин і побачивши величезний постер з яскравим написом «42 дюйми всього за 6500 гривень», ми втрачаємо голову і, немов під гіпнозом, прямуємо в касу, щоб придбати 107 сантиметровий жк телевізор за ціною 80 см. По приїзду додому, ми із сумом розуміємо, що розрішення телевізора настільки мале, що не дозволяє дивитися супутникові канали, що віщають в цифровому форматі, а якість картинки просто жахлива. Зрештою ми з'ясовуємо, що дана модель знята з виробництва ось вже кілька років тому, а акція, в якій ми взяли участь, – не більш, ніж елементарне звільнення складу від неліквіду.

Проте, купувати під час акцій дійсно вигідно. Але перш ніж розлучитися з грошима – уважно ознайомтеся з переліком функцій і переконайтеся, що жк телевізор або плазмова панель відповідає вашим вимогам. 

Якщо ви хочете заощадити – купуйте жк телевізор або плазмову панель в Інтернет-магазинах. Вони не платять орендну плату за приміщення магазина, не виплачують зарплати обслуговуючому персоналу, не вкладають «живі» гроші в товар. Саме тому, часом вартість жк телевізора або плазмової панелі в Інтернет-магазині і реальному магазині може різнитися на сотні гривень.

Низькі ціни на жк телевізори і плазмові панелі в Інтернет-магазині http://www.digitalland.com.ua – наочне тому підтвердження.

ВДАЛИХ ПОКУПОК!


НАШ МИНИ-ЧАТ
Баннер FireBit  Желтые страницы по спутниковому и кабельному ТВ Mirant - Установка настройка спутникового ТВ ИНТЕРНЕТ Киев и область  Желтые страницы по спутниковому и кабельному ТВ